Ballina Galeri Foto-Galeri/ Si ngjajnë më bukur me apo pa uniformë?

Foto-Galeri/ Si ngjajnë më bukur me apo pa uniformë?

Femrat që shihni në fotot e mëposhtme, gjatë ditës veshin uniformën e punës dhe mbajnë peshën e një profesioni që kërkon forcë, si zjarrfikëse, pilote dhe ushtarake.

Por pasi heqin uniformën e punës dhe postojnë fotografi në rrjete sociale, ato nuk njihen më.

Janë të reja dhe me linja perfekte trupore, pse të mos guxojnë për t’iu bashkuar rrjeteve sociale plot krenari për “potencialin” fizik që posedojnë.

Prestigjozja britanike “Daily Mail”, ka publikuar disa prej fotove më me shumë klikime të në rrjetin social “Instagram”.

Picture 1 of 17

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook