Ballina Galeri FOTO/ Ish-banorja seksi e Big Brother nuk përmbahet! Shihni si e nxjerr...

FOTO/ Ish-banorja seksi e Big Brother nuk përmbahet! Shihni si e nxjerr gjoksin e saj bombastik ‘live’ në emision

Pa dyshim që ajo është një nga banoret më seksi që ka patur Big Brother dhe një fakt të tillë e tregon në çdo dalje.

Pas këtij reality show, bukuroshja e mori famën përmes fotove të publikuara nga Evropianit, ku ajo u etiketua nga mediat e huaja si një tifoze seksi e Shqipërisë.

Po flasim për Rike Roçin, e cila sërish është vendosur në qendër të vëmendjes në mediat rozë.

E ftuar në emisionin sportiv, “Top Arena”, ajo është shfaqur me një bluzë tepër të hapur, ku ka ekspozuar gati të gjithë gjoksin e saj bombastik.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook