Ballina Galeri FOTO/ Kush është vajza e kryebashkiakut shqiptar – Është vetëm 18-vjeçe dhe...

FOTO/ Kush është vajza e kryebashkiakut shqiptar – Është vetëm 18-vjeçe dhe po shkakton tërmet në rrjetet sociale

Është vetëm 18-vjeçe, por bën padyshim pjesë në fëmijët më të pasur dhe më të bukur të politikanëve shqiptarë.

Bëhet fjalë për Treisi Peçin, vajzën e Tërmet Peçit, kryetarit të bashkisë së Tepelenës.

Duket se ndryshe nga moshataret e saj, Treisi ka gjithë luksin që të bëjë një jetë luksoze dhe ta bëjë atë publike në rrjetet sociale.

Gjatë gjithë kohës ajo poston foto nga jeta që bën dhe duket se e trajton me të vërtetë veten si “vajza e pashait”.

Picture 1 of 10

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookIsh-deputeti kaubojs del kundër Finos: Presidenti i FSHF do të ndihmojë Ramën në baste

Tragjedi/ Krim i dyfishtë në Vlorë, vriten me armë zjarri të rinjtë (Emrat)

Kryemadhi: 27 janari do të jetë vetëm fillimi i përfshirjes së Shqipërisë nga…

VIDEO/ Opozita braktis Kuvendin, Basha tone të larta gjatë seancës parlamentare

VIDEO/ Tension në Kuvend, Basha dhe demokratët e tjerë bllokojnë foltoren

Berisha sulmon Ramën: Të miratojmë rezolutën e “llum kazanit”, duhet të dënojë…

Basha: Rama po tenton të mbrojë peshqit e mëdhenj por…

Grabitja te Hipoteka, Posta reagon pas verdiktit të policisë: Nuk jemi grabitur ne, por

“Burrat dhe gratë në kërkim të paqes”, Meta përshëndet mesazhin e Papa Françeskut

Pasi u nda nga e dashura, elbasanlliu i bën “gjëmën” 27-vjeçares (Emri)

Artikulli paraprakManjani: Ky është viti i opozitës, është një mundësi e mirë që…
Artikulli tjetërFOTO/ Për të pasme dhe gjoks, këngëtares kosovare nuk ka kush i’a kalon