Ballina Galeri FOTO/ Kush është vajza e kryebashkiakut shqiptar – Është vetëm 18-vjeçe dhe...

FOTO/ Kush është vajza e kryebashkiakut shqiptar – Është vetëm 18-vjeçe dhe po shkakton tërmet në rrjetet sociale

Është vetëm 18-vjeçe, por bën padyshim pjesë në fëmijët më të pasur dhe më të bukur të politikanëve shqiptarë.

Bëhet fjalë për Treisi Peçin, vajzën e Tërmet Peçit, kryetarit të bashkisë së Tepelenës.

Duket se ndryshe nga moshataret e saj, Treisi ka gjithë luksin që të bëjë një jetë luksoze dhe ta bëjë atë publike në rrjetet sociale.

Gjatë gjithë kohës ajo poston foto nga jeta që bën dhe duket se e trajton me të vërtetë veten si “vajza e pashait”.

Picture 1 of 10

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook