Ballina Galeri FOTO/ Njihuni me tifozen e zjarrtë të Milanit, modelen joshëse sllovake që...

FOTO/ Njihuni me tifozen e zjarrtë të Milanit, modelen joshëse sllovake që do t’u lërë pa frymë

Modelja joshëse dhe me famë ndërkombëtare nga Sllovakia, Martina Stetiarova, jo vetëm që vazhdon të shkëlqejë në sfilatat e modës, por edhe në rrjetet sociale.

Por bukuroshja sllovake përveç modës, ka pasion edhe futbollin.

Martina është tifoze e zjarrtë e skuadrës së Milanit teksa dashurinë e saj për klubin “kuq e zi” e shpreh shpesh edhe në rrjetet sociale.

Format e saj të shkëlqyera fizike dhe asetet e saj bombastike do t’u lënë vërtetë pa fjalë.

 

Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakDenoncimi i Berishës/ Shikoni me çfarë uji furnizohet Memaliaj (VIDEO)
Artikulli tjetër“Mos fol ose ik”, akademiku Artan Fuga i përgjigjet “kërcënimeve: Pse u djeg e vërteta