Ballina Galeri FOTO/ Se çfarë kanë dashur të bëjnë këta 17 “arkitektë”, vetëm ata...

FOTO/ Se çfarë kanë dashur të bëjnë këta 17 “arkitektë”, vetëm ata e dinë!

Ndonëse në internet janë paraqitur disa lloje të dështime të dizajnerëve dhe arkitektëve, së fundmi janë shfaqur disa të cilat janë edhe më të veçanta.

Megjithëse nuk e kemi idenë se si ndodhën këto, por këto dështime në dizajn dhe arkitekturë, me siguri do të na bëjnë të qeshim.

Picture 1 of 17

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook