Ballina Galeri FOTO/ Më seksi se kurrë, 30 femra të famshme me gjoksin më...

FOTO/ Më seksi se kurrë, 30 femra të famshme me gjoksin më të bukur në botë

Kur bëhet fjalë për gjoksin e femrave të famshme, atëherë padyshim se medja shkon te ato bukuroshe që kanë gjoks të bëshëm dhe goxha meritor për famën që ato gëzojnë sot.

Ku ka shembull  më të mirë se starleta Kim Kardashian, e cila gjithë famën e saj e ka krijuar falë prapanicës impozante dhe gjoksit të bëshëm.

Fatmirësisht, Kim nuk është e vetme – ndërkaq në vijim ju sjellim një listë ku ndodhen 30 bukuroshe të përzgjedhura që dominojnë ballinat e revistave të showbiz-it dhe raportet mediale për gjoks të bukur. Fatmirësisht, në mesin e tyre ndodhet dhe një shqiptare, këngëtarja Rita Ora.

Picture 1 of 30

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

“Gjyqi shndërrohet në ring”, dy shqiptarët ‘rebelohen’ ndaj trupit gjykues

Gruas shkodrane i ikën “tepeleku i kokës”, i prish ballkonin komshiut për të futur…

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, plagoset rëndë 20-vjeçarja shqiptare, nënë e tre fëmijëve

Kryemadhi vijon me sulmet: Rama po u bën shqiptarëve, atë që nuk ua bënë otomanët për 500 vite

Sinoptikanët japin alarmin: Në fundjavë rikthehet rreziku i përmbytjeve, ja zonat që mund të preken

FOTO/ Kishin fshehur drogën në qeset e plehrave, si u shkatërrua banda shqiptare në Itali (Emrat)

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Politikanët e korruptuar janë të tmerruar, shumë shpejt do vulosin fundin e tyre

Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket Aeroporti i Vlorës

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Skënderbuçi i Spiropalit nuk vendosi një tufë lule tek përmendorja e Skënderbeut

Rrëzohet nga dritarja e shkollës, adoleshentja dërgohet me urgjencë në spital

Artikulli paraprakMinistria e Shëndetësisë i përgjigjet akuzave të Bashës për fishat e diabetit për fëmijët
Artikulli tjetërDoni të jeni tërheqës? Ja cilat janë 7 karakteristikat thelbësore për t’u bërë i tillë…