Ballina Galeri FOTO/ Sensuale dhe e “egër”, një kaubojse si modelja Irina Shayk

FOTO/ Sensuale dhe e “egër”, një kaubojse si modelja Irina Shayk

Modelja e famshme e Victoria’s Secret, Irina Shayk, pozon për revistën “Love” me rastin e festave të fundvitit.

Bukuroshja vë në pah linjat e saj dhe këmbët seksi. Ajo shfaqet duke xhiruar një video promocionale ke hyn me një kalë e veshur me një kapele si ‘cowgirl’, me këllëfë argjendi të lëkurës ngjyrë kafe të ngjitur në bel.

Sensuale si gjithmonë buzët dhe qëndrimi i saj këtë kerë kombinohen me natyrën e egër të një vajze fshati. Ajo vë në pah flokët e saj të errëta, teksa vesh doreza dhe mban në duar një kamxhik.

Irina ka mëse një vit që është në një lidhje dashurie me aktorin e famshëm Bradley Cooper.

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook