Ballina Galeri Janari 2018 i revistës Vogue Germany, Gigi Hadid e gjitha me “Versace”...

Janari 2018 i revistës Vogue Germany, Gigi Hadid e gjitha me “Versace” (FOTO)

Gigi Hadid tregon këmbët e saj të mrekullueshme në një fustan të zi ari dhe pantallona të shkurtra.

Edicioni i janarit i VOGUE Gjermanisë vjen me një revistë të modës me tetë faqe, me Gigi në Versace, fotografuar nga Patrick Demarchelier.

Ajo tha se ishte një gëzim dhe një nder për të ecur për Versace në Milano këtë shtator.
Por Gigi Hadid po vërshon në dizenjot e shtëpisë prestigjioze të modës italiane këtë muaj, pasi ajo është modele për VOGUE Gjermani.

Fantastike dhe plot sharm bukuroshja modele përshtatet më së miri në imazhin e ri të revistës. E gjitha me Versache Gigi ka marrë mjaft vlerësime dhe nga përfaqësuesit e firmës së modës.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook