Ballina Galeri Janari 2018 i revistës Vogue Germany, Gigi Hadid e gjitha me “Versace”...

Janari 2018 i revistës Vogue Germany, Gigi Hadid e gjitha me “Versace” (FOTO)

Gigi Hadid tregon këmbët e saj të mrekullueshme në një fustan të zi ari dhe pantallona të shkurtra.

Edicioni i janarit i VOGUE Gjermanisë vjen me një revistë të modës me tetë faqe, me Gigi në Versace, fotografuar nga Patrick Demarchelier.

Ajo tha se ishte një gëzim dhe një nder për të ecur për Versace në Milano këtë shtator.
Por Gigi Hadid po vërshon në dizenjot e shtëpisë prestigjioze të modës italiane këtë muaj, pasi ajo është modele për VOGUE Gjermani.

Fantastike dhe plot sharm bukuroshja modele përshtatet më së miri në imazhin e ri të revistës. E gjitha me Versache Gigi ka marrë mjaft vlerësime dhe nga përfaqësuesit e firmës së modës.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakKëngëtarja ndërpret performancën live, një burrë komplet lakuriq kërcen përballë saj (VIDEO)
Artikulli tjetërHasude me Arra.. A dini ta gatuani këtë ëmbëlsirë tradicionale ashtu siç duhet?