Ballina Galeri Kelly Brook fillon përgatitjet për 2018, zbuloni fotot e kalendarit të modeles

Kelly Brook fillon përgatitjet për 2018, zbuloni fotot e kalendarit të modeles

SHPËRNDAJE

Bukuroshja Kelly Brook, modelja dhe aktorja britanike zbulon parakohe disa nga fotot e kalendarit për vitin 2018.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Policia arreston 14-vjeçarin, plagosi me thikë adoleshentin (FOTO)

Vjen surpriza e Edi Ramës për të gjithë punonjësit e administratës

Reagon ish-ministri i LSI: “Largimi i Llallës, loja me peshq e me sorra mbaroi!”

VIDEO/ Basha deklaron: Edi Rama nuk do të emërojë Prokurorin e Përgjithshëm

Deklarata e Ministrisë së Brendshme: “Arratia e ish-shefave të policisë, ja çfarë ka ndodhur

Deklarata e Bashës: “Këmbanat po bien, Edi Ramës po i vjen fundi”

Mbledhja e Këshillit Bashkiak/ Socialisët duartrokasin për arritjet e Veliajt, përgjigja e demokratëve: “Parti Enver jemi gati kurdoherë”

Rritje pagash në sektorin e Zjarrfikësit. Bashkia e Tiranës propozon projektvendimin

Berisha ironizon urdhër arrestet e katër policëve, “Rama firmos azilin politik të narkodrejtorëve”, ja emrat

Panairi Dimëror në Grand Place, Bruksel. Erion Veliaj i uron rrugë të mbarë përfaquesve shqiptarë

Artikulli paraprakMartesa me mblesëri, “falimenton” biznesi i Ermal Mamaqit. Zbulohet dokumenti
Artikulli tjetërFlorida vuan pasojat e përmbytjeve, hajdutët përfitojnë nga rasti dhe vjedhin çfarë të mundin (Video)