Ballina Galeri Rike Roçi një seks-bombë e vërtetë, fotot e saj të fundit do...

Rike Roçi një seks-bombë e vërtetë, fotot e saj të fundit do t’ju “çmendin”

Ish-banorja e Big Brother, Rike Roçi është një prej femrave shqiptare më të përfolura në mediat rozë, por jo vetëm.

Gjatë këtij sezoni veror ajo ka ndarë foto mjaft sexy me bikini, gjë e cila ka bërë që të jetë në top listën e femrave më tërheqëse.

Edhe pse motit të nxehtë po i vjen fundi, Rikja nuk ndalet me postimet e saj. Fokusi i fotove të fundit ishin gjokset e saj bombastike dhe fundshpina qe s’ka të sharë.

Kjo verë duket se e ka marrë me të mira bukuroshen pasi duket se ka marrë disa kilogramë.

Fotot e saj të fundit janë të publikuara nga Sicilia, ku ajo po po kalon ditët e fundit të pushimeve.