Një prej prezantueseve më të njohura në Ballkan, Senada Nurkiç, 26 vjeç ka rrëfyer se ka punuar si prostitutë me mbështetjen e familjes dhe të dashurit politikan.

Ylli televiziv ka shokuar fansat e saj pasi prostitucioni është i paligjshëm në këtë vend.

“Prostitucioni është një punë si çdo punë tjetër. Nuk shoh asgjë të gabuar. E shes trupin tim për të mbijetuar dhe të ndihmoj veten me para. Nuk shoh asgjë gabim”, thotë Senada.

Nurkiç ka shokuar opinion publik, me deklaratën se thonë se personat që duhet ta arrestojnë, janë klientët e saj.

”Nuk kam frikë nga burgu. Ata që duan të më arrestojnë, janë ata që më ndihmojnë të paguaj faturat”, shton Senada.

Ajo kërkon 600 euro për seks me një person dhe mbi 1100 euro për seks në grup.

26–vjeçarja shprehet se i përzgjedh klientët. Ata duhet të jenë të bukur e të pasur.

“Zakonisht klientët e mi janë të pasur. Kryesisht biznesmenë. Kur gratë nuk i kanë në shtëpi, unë shkoj aty dhe bëjmë seks”.

“Përveç parave, më japin edhe dhurata të shtrenjta si parfume dhe rroba seksi”.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1580″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook