Të gjithë kemi sjellje të pa këndshme dhe këto janë ato sipas shenjë së horoskopit.

Dashi – Nganjëherë jeni kokëfortë.

Demi – Mendoni veç për vete.

Binjaket – Herë flisni shumë e herë fare.

Gaforrja – Vareni shumë nga të tjerët.

Luani – Keni mungesë të durimit.

Virgjëresha – Gjuani me fjalë të rënda.

Peshorja – Luani shumë.

Akrepi – Gjithmonë të vrazhdë dhe me urrejtje.

Shigjetari – Sjellje të pa pëlqyer.

Bricjapi – Asgjë, jeni të jashtëzakonshëm

Ujori – mendoni që dini gjithçka dhe jeni paksa arrogant.

Peshqit – Jeni shumë manipulues.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook