Një punonjës policie, është vetëplagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Gjirokastrës, ku polici dhe ka qëlluar veten me armë zjarri.

Raportohet se i palgosuri, Sotiraq Alika, është një punonjës i policisë kufitare të Kakavijës.

Shkaqet janë ende të paqarta, por policia po punon për zbardhjen e ngjarjes në fjalë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook