2 këngëtarët e njohur dhe çifti më i përfolur i showbizit, Loredana dhe Mozzik, e kanë filluar muajin shkurt me këmbë të mbarë.

Ata sapo kanë publikuar këngën e tyre me të re ‘Romeo dhe Zhuljeta’ ku këndojnë për dashurinë e tyre dhe si nisi kjo romancë.

“T’kom drogë, t’kom ven. Me ty u nis gjithcka ni follow n’Instagram. T’shkrujta, t’shkrujta dhe… s’e lujta. Erdha n’dhomë tone edhe vujta. Për ty e mys ni gjarpër, ta maroj jaknën…Me ty e ndaj ditën, me ty e ndaj natën. Me ty e ndaj kadën, bukën, pjatën”.

Mozzik-ut i ka tërhequr vëmendjen pamja e Loredanës dhe është shtyrë t’i bëjë një ftesë në rrjetin sociale.

Më pas kanë nisur të shkëmbejnë mesazhe, ndërsa njoha kaloi në fazën e lidhjes.