Të gjithë thonë që ka gjëra të pamundura dhe që mbase sdo munden ti realizojnë dot kurrë ama ja ku kemi një vërtetim që në futboll asgjë nuk është e pamundur.

Një gol fantastik është shënuar në ndeshjen Zelandë e Re – Francë e vlefshme për kampionatin botëror të U20 që po mbahet në Korenë e Jugut.Goli u shënua nga Saint-Maximin me numrin 10. Ndeshja përfundoi me fitoren e Francës.