Foto ilustruese

Një lokal bastesh në kryeqytet ka rënë pre e grabitjes.

Burime zyrtare nga Policia e Tiranës bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pak pas mesnatës së djeshme, në rrugën “Llazi Miho”.

Sipas të njëjtave burime, lokali i grabitur është në pronësi të 29-vjeçarit me iniciale E.A.

Njoftimi i Policisë
Më datë 12.04.2018, gjatë natës, në rrugën “Llazi Miho”, kanë vjedhur lokalin e basteve sportive, të shtetasit E.A, vjeç 29, banues në Sharrë, ku kanë marrë një shumë lekësh. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 134 i Kodit Penal.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook