Modelja shqiptare Oriola Marashi, me foton e fundit që ka postuar në rrjetin e saj social Instagram, ka “futur ne kurth” edhe Gramoz Rucin.

Është një person i cili prezantohet me këtë emër që i komenton modeles seksi “Sa do për një natë”.

Përgjigja e Oriolës është epike, pasi e ka lënë pa fjalë komentuesin duke i’a kthyer: “nuk e përballon dot budalla”.

Sigurisht që profili i fansit me këtë emër ka rezultuar të jetë profil fallco dhe jo ai i kryetarit te Kuvendit te Shqipërisë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook