Greta Koçi prezanton e para tendencën e xhinseve të këtij sezoni dhe duhet thënë se duket shumë bukur.

Xhinseve të grisura në pjesën e të pasmeve të cilat kanë pushtuar “Instagramin” gjatë vitit 2017, do ja zënë vendin xhinset e ndara në dy pjesë, tendencë e vitit 2018 që me siguri edhe këto do pushtojnë “Instagramin”.

Xhinset të cilat konsistojnë në pantallona të shkurtra dhe lidhen me një zinxhir ose rripa me pjesën e poshtme, i kanë habitur të gjithë dhe e para që i ka veshur një palë të tilla është Greta Koçi.

Këngëtarja shqiptare e cila ndjek gjithnjë trendet e fundit, i ka kombinuar këto xhinse me një bluzë të bardhë dhe me një çoker xhinsi me gurë.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”821″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook