Nëse sheh fotot e postuara në profilin e saj në Instagram, ajo që bie në sy është jo vetëm shija në të veshur, por dhe çmimet marramendëse që ato mbartin.

Thuajse të gjitha i përkasin firmave më të njohura e më të shtrenjta, të cilat ajo duket se i përballon mjaft mirë.

Po flasim për Arianën, bashkëshorten e këngëtarit të njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, e cila përveçse një femër simpatike dhe me një trup elegant, ka gusto të veçanta dhe di mirë se çfarë zgjedh.

Ariana Fejzullahu, e cila ka sjellë në jetë tre fëmijët e saj me Ermalin, nuk ia kursen vetes kënaqësinë e të mbajturit të një çante, e cila kap shifrën e plot 2.600 eurove.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook