I ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në Nes 24, analisti i njohur, Andi Bushati ka folur për inkrimimin e Policisë së Shtetit dhe ish-zyrtarëve të lartë të policisë.

Teksa u ndal tek bëmat e Habilajve, Bushati ka befasuar me një deklaratë të fortë që ka thënë në emision.

Analisti i njohur tha se Habilajt i përdornin komisariatet e policisë si bordello, ndërsa policet femra si dashnore.

“Që kur kanë ardhur dokumentat nga Italia, duheshin vetëm prova, sepse në Shqipëri qe një e vërtetë publike, deklaratat e opozitës, mediat, Dritan Zagani, nuk kishte njeri që nuk e dintë që Habilajt bënin drogë. Komisariatin e policisë e përdornin si bordello, përdorinin policet si dashnore kur nuk i përdornin dot si informatore”, u shpreh Bushati.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook