[ngg_images source=”galleries” container_ids=”237″ sortorder=”2027,2023,2024,2025,2026″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Aurela Hoxha është ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, ku moderatori ka dashur të zbulojë të vërtetën, për thashethemet që fliten për bukuroshen.

Pyetja që do i’u bënte Aurelës ishte në qoftë se ka bërë apo jo operacione plastike.

Ermal Mamaqi e pyet nëse është e vërtetë që ka pasur 6 gishta këmbe dhe i ka bërë operacion, Aurela hoqi takat live dhe vuri këmbën mbi tavolinë, para kamerave për ta vërtetuar.

“Kjo është shumë e rëndë”, tha Aurela.

Në momentin kur Aurela vendosi këmbën mbi tavolinë Ermali kapi këmbën dhe nuk ja lëshoi Aurelës derisa vërtetoi se kishte 5 gishta.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook