Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora performoi mbrëmjen e djeshme në sheshin “Skënderbej”, ku bëri që qindra dhe mijëra shqiptarë të lumtur nga xhestet e saj patriotike.

Por blogeri i famshëm durrsak Olti Curri nuk ishte në listën e personave që pëlqyen performancën e djeshme të Rita Orës.

Në disa foto të postuar në Instastory, Olti Curri mesa duket nuk ka pëlqyer lukun paksa të ekzagjeruar të Ritës në performancë.

Meqë ra llafi… ju vjen keq që më pëlqen më shumë Dua Lipa? Rita është shumë kurvë(estetikisht) për shijet e mia”, shkruan Olti në foton e parë të postuar ku duket Dua Lipa nga një super performancë e saj e veshur me një fustan në ngjyrë vjollcë.

Jo vetëm kaq ndërsa blogeri ka vendosur të ndryshojë edhe termin e përdorur për të karakterizuar Ritën duke shkruar: “Bitch më mirë, se në shqip fjala kurvë tingëllon si kurvë…”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook