Faqja e Kryeministrisë është sulmuar gjatë ditës së djeshme nga  “Anonymous Albania”. Ata kanë sulmuar gjatë ditës së djeshme faqen e kryeministrisë dhe mesazhi i tyre ishte.

Mesazhi jonë për Edi Ramën, ka afat 24 orë për të liruar vëllezërit tanë nga burgu. Nëqoftëse nuk i liron, ne do i bëjmë dëme ekonomike qeverisë me miliona euro!”, shkruan 27.al.

Faqja e Kryeministrisë ka qenë dje jashtë funksionit, ndërkohë dhe gjatë ditës së sotme është e pamudur qasja në këtë site.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook