Pas ndarjes së çifiti, Benard na zbuloi të dashurën e tij të re dhe duket se kjo gjë ka sjellë një reagim të menjëhershëm nga Xheni, e cila ka postuar një foto topess.

Teksa të gjithë fansat e tyre prisnin një rikthim të çiftit, Benard postoi një video me të dashurën e re, e cila shfaqej duke vizatuar një zemër në xham për të.

Nga ana tjetër Xheni ka postuar një foto ku shfaqet topless dhe imazhin e ka mbuluar me një emoji. Ish-banorja i ka çuditur ndjekësit me këtë postim me të cilin, siç duket, i tregon Benardit çfarë ka humbur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook