[ngg_images source=”galleries” container_ids=”253″ sortorder=”2267,2260,2272,2261,2262,2263,2264,2265,2266,2268,2269,2270,2271,2273,2274,2275″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Festa e Halloween po festohet gjithmonë e më shumë nga njerëzit, ku po përshkruhet si e dyta më e rëndësishme, pas Krishtlindjeve.

Halloween nuk ka lënë pa përfshirë dhe yjet e showbizit, sportit dhe artit.

Në këtë ditë të veçantë që festohet më 31 tetor, njerëzit përdorin maskime të çuditshme, por modelja e famshme Emily Ratajkowski ka zgjedhur një mënyrë krejt ndryshe për të kremtuar këtë festë.

Bukuroshja ka postuar një sërë fotosh shumë ‘të nxehta’, ku nxjerr në pah format e saj joshëse.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook