Familjarët e Ariela Muratit, në Zharrëz të Fierit kanë hapur mëngjesin e sotëm dyert e mortit.

Banorë të zonës, të afërm, miq, shoqëria e Arielës janë mbledhur për t’i dhënë lamtumirën e fundit të dashurës së tyre, e cila gjeti vdekjen nga 23-vjeçari, Aldison Beluli në Tiranë.

21-vjeçarja, Ariela Murati u vra gjatë ditës së djeshme nga 23-vjeçari, Aldison Beluli, pasi ajo i kishte refuzuar dashurinë.

Autori pasi kishte qëlluar 21-vjeçaren kishte qëlluar më pas dhe veten, ku aktualisht është në gjendje të rëndë në spital.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook