Heidi Klum dhe Emily Ratajkowski i kanë befasuar të gjithë teksa janë puthur në Golden Globe Awards.

Dy modelet e famshme janë puthur në buzë pas mbarimit të mbrëmjes së organizuar nga Warner Bros në Beverly Hills.

Klum ka postuar në rrjetin e saj social “Instagram”, videon ku puthet me Emily Ratajkowski.

 

Fun night with @emrata 😘💋

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on


Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook