Astrologe Meri Shehu ka njoftuar se sot hëna e zezë do takohet me një nga shenjat e horoskopit gjë e cila do të përforcojë veprimin drejt zotërimeve dhe ngritjes.

“Hena e Zeze eshte nje ngacmim apo thirrje e erret. Nje pasion apo joshje e erret. Terheqje e nendheshme instikte te errta qe te fusin ne kurth dhe te baltosin. Eshte ana e padukshme e shpirtit. Lufta do jete e veshtire. Por nese ndeshemi me ndershmeri dhe vetvleresim ne maj te arritjeve ka vetem drite”, shkruan Meri.

Astrologia paralajmëron shenjën e Gaforres se do ndjehen të rënë në kurth.

“Gaforrja do kuptojë që joshjen dhe magnetizmin që i shkakton dikush nuk e kanë kapërcyer por do ndjehen të rënë në kurth”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook