Në një nga skenat në SHBA këngëtari shqiptar Gëzim Nika ka sjellë atmosferë emocionuese, ku nuk munguan as paratë e hedhura në respekt të tij.

Gëzim Nika jeton në Amerikë prej disa vitesh dhe dhe këto ditë ka festuar 35 vjetorin e karrierës së tij muzikore atje.

Gjatë kohës që ai performonte u ka “mbuluar” me dollarë ku shihet e gjithë dyshemeja plot me para.

Gjatë këtij koncerti kanë marrë pjesë emra të njohur të muzikës shqiptare si dhe personalitete të tjera.

auto_24313130_1704161829648730_7736582907619271537_o1512394005

24296578_10214664844205559_3283150196564826407_n

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook