Një 39-vjeçar ka rrëfyer hallin e tij të madh te psikologia e “The Sun”, Deidre.

Ai ka lënë gruan e tij 36-vjeçare shtatzën por njëkohësisht edhe komshien 19-vjeçare, dhe tani gjendet në një dilemë të madhe. Ja çfarë shkruan ai në letrën drejtuar psikologes:

“Po çmendem dhe nuk di çfarë të bëj. Jam 39-vjeç dhe jam i martuar prej 6 vitesh. Ajo gjithmonë ka dashur që të krijonim familje, por asgjë nuk kishte ndodhur deri vjeshtën e kaluar, kur ne kishim humbur të gjithë shpresat. Ajo tani është 5 muajshe dhe shumë e lumtur. Një mbrëmje gruaja ishte në një festë, dhe ra dera papritur. Ishte një 19-vjeçare e cila jeton afër nesh me prindërit. Prindërit e saj kishin dalë, dhe ajo po gatuante makarona ndërkohë që nuk kishte domate. Ajo më pyeti nëse mund t’i jepja një. Gjeta disa domate, dhe me këtë rast e ftova për një gotë verë meqë po pija dhe vetë. Ajo pranoi dhe unë sugjerova të shkonim në një dhomë tjetër. Aty kuptova sa e mrekullueshme ishte ajo. Gjithësesi ajo flirtoi disi me mua. Ajo binte dakort me çdo fjalë të timen, dhe unë isha i mrekulluar. Eventualisht ajo u bë gati të shkonte.

Kur po e përcillja te dera, ajo më vendosi dorën në shpatull dhe po më shihte gjatë dhe bindshëm, dhe më pas më dha një puthje. E dija që nuk duhet t’i përgjigjesha por e bëra. Ajo vendosi domatet poshtë dhe shkuam në dhomë dhe u shtrim në divan. Ajo më zbërtheu xhinset, dhe filloi të zhvishej. Unë nuk po e kontrolloja dot veten, dhe përfunduam duke bërë seks. Aty e kuptova çfarë domethënë seks i mirë. Dëgjuam teksa po vinte një maiknë, dhe ishin prindërit e saj duke u kthyer në shtëpi, kështu u vesh me shpejtësi duke u larguar sa perdesh harroi domatet. Sa herë e kujtoja atë natë, më ngacmonte, por duhet të mblidhja veten dhe të ecja përpara. Tani ajo më shkruan se ka mbetur shtatzënë dhe dëshiron të rrisim fëmijën së bashku”, përfundon ai.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook