Dashi, 3 yje:

Ju jeni intolerantë dhe është e vështirë të shoqërohesh me ju. Ka gjithmonë disa pengesa, që nuk ju lejojnë të ecni përpara. Ka palë të treta që ju shkaktojnë vonesa dhe për këtë arsye mund të ndiheni nën presion. Mundësitë nuk mungojnë, por këto janë gjithmonë mundësi me kohë të pjesshme që nuk ju lejojnë të ndiheni plotësisht të kënaqur me atë që po bëni. Do të jetë veçanërisht nga dhjetori që mund të rimëkëmbeni dhe do të ketë mundësi më të mira.

Demi, 4 yje:

Që nga maji shumë gjëra kanë ndryshuar. Shumë në këtë periudhë janë në një gjendje të re dhe po konfirmohen në punë, ku ata janë gati të hapin horizonte dhe mundësi të reja. Shumë të lindur të shenjës, pra, veçanërisht në fushën e punës po marrin reagime të mira. Në dashuri, nga ana tjetër, rrezikon të tërhiqeni nga njerëz të cilët janë pak a shumë larg dhe të cilët nuk ju ofrojnë mundësi të mëdha.

Binjakët, 2 yje:

Ju pret një javë mjaft e vështirë. Horoskopi i së martës, 25 shtator nga Paolo Fox ju kujton të ndërmerrni veprime deri në nëntor. Është e rëndësishme të veproni. Ju jeni një shenjë me shkëlqim dhe buzëqeshje, vazhdoni ta mbani këtë qëndrim pozitiv dhe të qetë që ju lejon të fitoni konsensus dhe admirim nga të tjerët, që vlerësojnë humorin e mirë. Edhe nëse është e mundimshme, përsëri mund të gjeni anën pozitive të çdo situate. Disa të lindur nën shenjën e Binjakëve në këtë periudhë po konsiderojnë alternativat e punës. Të tjerët kërkojnë stabilitet më të madh.

Gaforrja, 5 yje:

Gjatë verës ka pasur një krizë të lehtë që kryesisht ka të bëjë me sferën profesionale, por tani po ecni përpara, në sajë të aspektit më të mirë të Jupiterit. Ata që kërkojnë një dashuri ose kërkojnë marrëdhënie interesante mund të llogarisin disa mundësi për të qenë të lumtur. Në menaxhimin e punës dhe shtëpisë mund t’ju duhet më shumë vëmendje. Kujdesuni para së gjithash për menaxhimin e shpenzimeve.

Luani, 4 yje:

Në dashuri mund të ketë disa vështirësi. Në javët e ardhshme do të jetë më mirë, dhe tashmë në ditët në vijim, sipas horoskopit të datës 25 shtator 2018, mund të merrni diçka edhe më shumë sentimentale. Ditët më të mira të javës janë e hëna dhe e marta, sipas Paolo Fox

Virgjëresha, 2 yje:

Çdo lidhje filtrohet nga ju nëpërmjet racionalitetit. Ju jeni një shenjë që veçanërisht i pëlqen bukuria mendore. Është e vështirë për anën estetike ose fizike të një personi të jetë në gjendje t’ju intrigojë. Sipas horoskopit të së martës, 25 shtator duhet të bëni pak kujdes. Kini kujdes gjithashtu në marrëdhëniet që kanë të bëjnë me kontratat e punës. Deri në nëntor do të jetë e nevojshme të rishikohen disa projekte.

Peshorja, 3 yje:

Ka të ngjarë që dikush është i detyruar të të qëndrojë në një vend apo me njerëz që nuk e tolerojnë aq shumë. Ky është një vit mjaft i vështirë për t’u menaxhuar. Nëse kaloni shumë kohë në shoqërinë e njerëzve që nuk ju pëlqejnë, përpiquni të gjeni hapësira për t’u përpjekur të ikni.

Akrepi, 4 yje:

Ju mund të pendoheni për një periudhë të ndryshme jete, larg nga ajo e tanishme. Ju jeni një shenjë nostalgjike, dhe në këtë periudhë mund të ketë një melankoli që sot dhe nesër mund t’ju shtyjë të mendoni për një person të largët që ndoshta nuk ekziston më. Në përgjithësi mund të mbështeteni në një gjendje më të mirë astrologjike falë Jupiterit dhe Venusit të favorshëm.

Shigjetari, 2 yje:

Ju jeni të zemëruar dhe të tensionuar, dhenuk mund të tejkaloni disa probleme. Deri në dhjetor dhe janar do të jetë e mundur të përfundohet një marrëveshje e mirë. Shumë gjithashtu varet nga përkatësia që keni. Një lajm i mirë vjen së shpejti që do t’ju lejojë të tejkaloni pengesa që sot dhe nesër nuk do t’ju lejojnë të bëni çfarë të doni. Dëshira juaj për t’u angazhuar do të përmirësohet në ditët e ardhshme.

Bricjapi, 5 yje:

Afërsi e mirë me Akrepin, Virgjëreshën dhe Demin. Mirë edhe me Ujorin, ndërsa me Gaforren dhe Dashin mund të ketë tensione. Tani përpiquni të rrethoheni me njerëz pozitivë. Në përgjithësi, ju jeni një shenjë lidere, që i pëlqen të punojë vetë. Gjithashtu për këtë arsye ju menaxhoni punën e të tjerëve dhe doni të mbani një qëndrim të shkëputur dhe më autoritar. Ju dëshironi që të tjerët të ndjekin atë që ju keni vendosur.

Ujori, 3 yje:

Ju po përjetoni një situatë konfuzioni të madh. Eshtë një gjendje shumë e komplikuar astrologjike, sipas horoskopit të ditës së martë, 25 shtator 2018. Mbi të gjitha ju penalizon fakti që e keni me veten. Ndoshta sepse nuk mund t’u thoni jo situatave dhe mundësive të punës që nuk po sjellin rezultatet e dëshiruara. Ka të ngjarë që dikush të zgjidhë një problem me ndihmën e një profesionisti, si një kontabilist, apo një avokat në gjendje t’ju tregojë zgjidhjen më të mirë.

Peshqit, 5 yje:

Mund të keni disa vështirësi në vendin e punës. Jupiteri dhe Venusi janë në gjendje të mirë. Në këtë periudhë ju jeni vënë në provë dhe nëse mund të arrini sukses, ju gjithashtu mund të mbështeteni në një admirim të madh nga të tjerët. Ju jeni një shenjë që i merr gjërat seriozisht dhe me përgjegjësi, nëse jeni të detyruar të merreni me ata që kanë një qëndrim më sipërfaqësor, atëherë mund të ketë tensione.