Ballina Horoskopi Astrologët favorizojnë sot vetëm njërën nga shenjat, ja në duar të ‘kujt’...

Astrologët favorizojnë sot vetëm njërën nga shenjat, ja në duar të ‘kujt’ do të jetë fati këtë të hënë

Astrologët tregojne se këtë të hënë do të jetë ‘fati’ në duart e një prej shenjave të horoskopit.

Bëhet fjalë për Dashin dhe astrologët tregojnë se një element i lumturisë së kësaj shenje, do të jenë miqtë e tyre.

Mund të ndizet edhe ndonjë shkëndijë dashurie mes jush dhe një prej miqve tuaj. Hëna është në favorin tuaj duke dhënë energji, pozitivitet dhe entuziazëm.

Për sa i përket punës, do ta përballoni me inteligjencë dhe do të jeni shumë të qartë me çdo gjë. Thjesht mos u dorëzoni!

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook