Ballina Horoskopi Kush është armiku më i keq për çdo shenjë horoskopi?

Kush është armiku më i keq për çdo shenjë horoskopi?

Ne nuk mund të shkojmë mirë me të gjithë, secili prej nesh sigurisht ka një person që thjesht nuk e honeps dot.

Çdo shenjë ka diçka që nuk mund ta durojë, që nuk i pëlqen, që i bezdis. Me pak fjalë, kemi një shenjë antagoniste.

Zakonisht, këta antagonistë përplasen me ato që janë baza e natyrës së shenjës së marrë në konsideratë.

Edhe nëse duket absurde, astrologjia mund të na ndihmojë të kuptojmë se kush është ai që mund të urrejmë para se ta njohim.

Le të zbulojmë se cili është armiku më i keq i çdo shenje të horoskopit.

Picture 12 of 12

Peshqit kanë Dashin - Peshqit dhe Dashi janë dy shenja të papajtueshme. Peshqit duan të jetojnë në relaks të plotë, duke bërë udhëtime mendore të pabesueshme ulur në mënyrë të qetë në divan, ndërsa Dashi është më dinamik dhe agresiv. Personalitetet e tyre praktikisht të kundërta nuk do të arrijnë kurrë të bashkohen.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook