Ballina Horoskopi Parashikimi Ditor, Të Gjitha Shenjat Këtu, Data 25 Nëntor 2018

Parashikimi Ditor, Të Gjitha Shenjat Këtu, Data 25 Nëntor 2018

Dashi
Dashuria: Ditë emocionuese dhe e fortë, edhe nëse me Saturnin në kundërshtim mund të shfaqen disa probleme. Në dashuri ju nevojitet më shumë garanci nga i dashuri/a juaj. Nëse jeni vetëm dhe jeni duke njohur dikë, doni më shumë qartësi dhe gjithashtu kërkoni sinqeritet.

Puna: Jini më reaktivë dhe gjërat janë edhe më të mira në punë, por ju nuk keni marrë ende pozicionin e duhur.

Demi            
Dashuria: Kush ka bërë propozime në dashuri nuk do të marrë ende përgjigje. Saturni dhe Marsi janë pozitivë dhe sjellin një pasion të ri për çiftet. Do ndjeheni edhe xhelozë. Beqarët mund të veprojnë pa impuls dhe të kombinuar nga situata të paqarta, duhet shumë vëmendje.

Puna: Në këtë periudhë do të ketë një mënyrë për t’u rikuperuar në punë, dhe gjithashtu do të keni mundësinë ta kërkoni vetë. Ktheheuni në lojë.

Binjakët
Dashuria: Situata aktuale në familje është pak e rëndë dhe nuk mban më njerëzit që ju kanë mbështetur shumë. Në marrëdhëniet që zgjasin prej një kohe të gjatë, duhet pak më shumë durim për të kapërcyer gjithçka. Zemrat e vetmuara duhet të përpiqen që të gjejnë njëfarë balancimi.

Puna: Dita shumë e zënë në nivelin e punës, ju jeni të stresuar, por së shpejti do të jeni në gjendje të rikuperoni çdo gjë.

Gaforrja
Dashuria: Pjesa e parë e sotme do të jetë interesante, ndërsa pasdite mund të ketë disa probleme. Kushtojini vëmendje nëse ka ndonjë shqetësim në dashuri. Kjo nuk është koha e duhur për beqarët që të lidhen me historitë që tani kanë përfunduar.

Puna: Sot do të jetë e mundur emërimet e punës edhe përtej orëve normale, të shkëputura dhe të dhënë një armëpushim.

LEXO EDHE:  10 arsye pse duhet të keni një 'Dash' në jetën tuaj ...

Luani
Dashuria: Sot, nëse keni një problem familjar, mund të përpiqeni ta zgjidhni atë. Mundësia e sjelljes së harmonisë në marrëdhënien në çifti gjithashtu varet nga kjo. Për beqarët do të ketë shumë takime të bukura dhe të tjerë më pak të bukur, por interesantë.

Puna: Horoskopi njofton se sot mund të ketë konfirmim apo lajme të papritura në punë.

Virgjëresha
Dashuria: Mos e bëni nervozizmin tuaj me peshë ndaj atyre që janë përreth jush dhe i lini të tjerët të veprojnë në mënyrën e vet. Kur doni të dini se jeni shumë posesiv! Beqarët do të duhet të veprojnë me arsye dhe të zgjedhin për të eliminuar disa miqësi.

Puna: Kohët e fundit ju merrni kot dhe inatoseni lehtë me kolegët, ndoshta ju mund të gjeni më shumë solidaritet në qoftë se ju lini veten të lirë.

Peshorja
Dashuria: Sot mund të ketë verifikime në dashuri. Por nëse e doni një person dhe përpiqeni gjithmonë ta vini në provë, kjo në afat të gjatë mund të kthet në lodhje! Surpriza që vijnë për beqarët dhe për ata që kanë mbyllur një histori të rëndësishme, po vijnë dashuri të reja.

Puna: Në këtë periudhë është e rëndësishme të bëni zgjedhje profesionale që do të japin fryte më shpejt se sa mendoni.

Akrepi
Dashuria: Çiftet që kanë kapërcyer momentet e krizës mund të jetojnë një ditë me të vërtetë intensive dhe të shikojnë për të ardhmen me besim më të madh. Beqarët do të jenë në gjendje të bëjnë njohje të reja dhe të kalojnë një mbrëmje ndryshe nga zakonisht.

LEXO EDHE:  Dy shenjat më inteligjente të Horoskopit, harrojeni se mund t’i mashtroni

Puna: Problemet e komunikimit në punë mund të lindin dhe divergjencat shumëfishohen. Dikush rresht kundër jush.

Shigjetari
Dashuria: Hijet që ju kanë ndjekur në ditët e fundit duken të destinuara të zhduken dhe marrëdhëniet që kanë arritur të shkojnë më tej do të jenë më të lehta për tu menaxhuar. Edhe beqarët do ndjehen të shqetësuar dhe nervozë dhe kjo do shkaktoj qëndrime të pajustifikuara.

Puna: Dikush sot do të thirret për të zgjidhur një problem të punës që ju kurrë nuk keni imagjinuar se duhet të përballenit.

Bricjapi
Dashuria: Dita mund të evoluojë në negative për shkak të disa mendimeve negative që ngasin mendjen tuaj. Një propozim i dashur mund ta ndalë këtë negativitet. Në këto ditë, beqarët nuk do të jenë më të sigurt për ndjenjat e një personi.

Puna: Takimet dhe bashkëpunimet e reja do të zgjidhin situatën tuaj dhe do të sjellin lajme të mira.

Ujori
Dashuria: Pjesa e dytë e sotme do të jetë shumë interesante, ju do të keni një mirëkuptim të mirë me partnerin/en dhe jeni në një gjendje forcë që reflektohet në marrëdhëniet me të tjerët. Beqarët do të ndjejnë nevojën për të qenë pak ‘vetëm për të menduar se çfarë të bëjnë.

Puna: Marsi sot ka një aspekt interesant dhe do të kërkohet për të bërë një zgjedhje të rëndësishme në punë.

Peshqit
Dashuria: Nga pikëpamja sentimentale, të gjithë ata që nuk janë të përfshirë në një marrëdhënie tani po kërkojnë diçka të re. Pak do të jetë në gjendje të llogarisin një marrëdhënie vërtet të mirë. Ata që kërkojnë shpirtin binjak mund të kenë vështirësi.

LEXO EDHE:  HOROSKOPI DITOR/ E hënë, 17 Shtator 2018

Puna: Disa marrëveshje ose kontrata të nënshkruara në të kaluarën duhet të rishikohen: në këtë moment shumë gjëra janë në bilanc.