Ballina Horoskopi Të pasmet e bukura varen edhe nga astrologjia, ja kush janë 3...

Të pasmet e bukura varen edhe nga astrologjia, ja kush janë 3 shenjat fatlume të horoskopit në këtë aspekt

Çdo vithe është e bukur në mënyrën e vet, pa marrë parasysh madhësinë.

Por në dallim nga meshkujt, të cilët i kanë të ngjashme, vithet e femrave dallojnë dukshëm.

Po ju zbulojmë tri shenja horoskopi të të cilat yjet (apo nëna natyrë) nuk janë kursyer dhe të cilat me krenari tregojnë prapanicën e tyre.

Akrepi
Akrepi me krenari ecën me këngët e veta perfekt seksi, me bukuri ideale dhe të mrekullueshme, lëkurë të butë dhe si kurorë diamanti me të cilat ekspozon vithet e veta të formësuara për mrekulli.

Femra Akrep ka një energji të jashtëzakonshme që është e pamundur ta injorosh. Po ashtu, ka edhe disa veti të zjarrta dhe të forta erotike, ndryshe nga të gjitha shenjat e tjera të Zodiakut.

Nëpër damarët e saj rrjedh gjak i nxehtë, që e bën jashtëzakonisht të ndjeshme, kurse në anën e dashurisë dhe seksit, të turpshme ose fatale.

Peshqit
Fëmijët e dimrit të vonuar dhe pranverës së hershme, të fuqishëm dhe seksipilë, figurën e tyre të skalitur në mënyrë përsosur e bartin me stil, ndërkaq me mënyrën e tyre specifike të ecjes dhe qëndrimit vetëm sa hedhin vaj në zjarr.

Zjarrin e gjallë dhe të nxehtë me të cilin janë në gjendje ta shkrijnë edhe zemrën më të ftohtë të mashkullit. Kur ato hyjnë në lokal, bisedat pushojnë dhe shikimet automatikisht drejtohen te vithet e saj të forta dhe të formësuara në mënyrë të përsosur.

Gaforrja
Këta shpirtra të butë dhe të mrekullueshëm, shpesh emocionale dhe të sinqerta, vërsulen në jetë duke mos ditur çfarë “bombë atomike” kanë prapa,sipas mapo. Nuk ekziston mashkull të cilit nuk do t’i vlojë gjaku në vena kur të shohë vithet e skalitura në mënyrën më të mrekullueshme.

LEXO EDHE:  “Helmi i tij shkakton ndalim të frymëmarrjes dhe arrest kardiak”, njihuni me kandilin më vdekjeprurës në botë

Kur personat e lindur në këtë shenjë fillojnë t’ju pushtojnë do të dini se çfarë ju ka gjetur. Do të jeni sikur tinejxher i ndezur i gatshëm për aksion edhe vetëm nëse sado pak mendoni në të.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook