Ballina Horoskopi VIDEO/ Astrologia Meri: Ja cilat janë disa nga shenjat e Horoskopit që...

VIDEO/ Astrologia Meri: Ja cilat janë disa nga shenjat e Horoskopit që do favorizohen gjatë muajit Tetor

Një nga astrologet e famshme në vendin tone Meri ka folur për parashikimin e yjeve për muajin Tetor 2017. Shenjat problematike që kanë një muaj me vështirësi, por ky është dhe muaji i fundit i vështirësive për shenjat e mëposhtme.

Dashi, Peshorja, Gaforrja, Bricjapi.

Ajo ishte e ftuar në në emisionin “Rudina” në Televizionin Klan, ku foli mbi shenjat që hasen me telashe gjatë muajit vjeshtor që jemi. Më shumë detaje jep në videon e mëposhtme, astrologjia e njohur shqiptare, zonja Meri.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

Punonin si prostituta në lokalin e natës, ndalohen nga policia 8 shqiptare dhe 3 serbe

Meta pret trupin diplomatik në Tiranë: Integrimi në BE, do të ishte një ngjarje historike…

FOTO/ 23 vjeç dhe aksioner në 2 kompani, kjo është “bisha” e bardhë e djalit të Vangjush Dakos

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë për qytetin e Kukësit, ja për çfarë bëhet fjalë

“Pse më ngacmove motrën”, shqiptari vret bashkëatdhetarin, gjykata…

Policia jep detaje rreth arrestimit të Gazmir Xhurxhit, mori 17 milionë duke…

HARTA/ Publikohet lista me “100 Fshatrat Turistike”, spikat Lazarati

Ndahet nga jeta Jonuz Musliu, Meta shpreh ngushëllime

Ndarja nga jeta e komandanti të njohur kosovar, Luan Rama ngushëllime familjarëve

Bënte kërdinë duke vjedhur, arrestohet “skifteri” në Berat

Artikulli paraprak“Ik, shko e pi raki”, Berisha publikon një video të ministrit Arben Ahmetaj
Artikulli tjetërGazetari “sfidon” Ben Blushin: A je gati ta mbash mbi supe këtë përgjegjësi?