Moderatorja e sportit Ilda Bejleri është një nga personazhet më të njohura shqiptare për të cilën flitet shpesh për jetën e saj sentimentale.

Së fundmi prezantuesja seksi ka shkuar me pushime, duke i falur vetes disa ditë relaksi në një resort në Turqi.

Në fotot e sjella ekskluzivisht për “Dualajm.com” shihet bukuroshja e SuperSport e cila po pozon për foto.

Por nuk do ta besoni se kush ja bën fotot provokuese Ildës?!

Është e ëma e saj e cila fotografon prezantuesen.

Edhe pse është një nga femrat më seksi të përfolura  për lidhje dashurie nga portalet dhe mediat rozë, Ilda Bejleri ka zgjedhur të bëjë pushimet me prindërit e saj.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1635″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook