Që nga fundi i marrëdhënies së saj me Bradley Cooper, Irina Shayk vazhdon të jetë e pandalshme. Singel dhe gjithmonë e më nudo, modelja ruse nuk duket aspak e ndrojtur përpara aparatit fotografik.

Pas fotove të Intimissimi dhe seteve fotografike të nxehta se bashku me Adriana Lima për Vogue, tani modelja shfaqet sërish nudo për Calvin Klein.

Në fushatën e re Unlocked të brandit amerikan, Irina Shayk është më sensuale se asnjëherë. Totalisht e zhveshur, vetëm me një pale geta rrjete, sandale, por edhe thjesht pa të mbathura, ajo është protagoniste e fushatës së çantave.

Të kuqe, argjendi, të vogla, të mëdha, janë të shumta modelet e sezonit të ri të çantave që Irina publikon, duke mbuluar me to edhe pjesët intime të saj.