Pas ndarjes nga Isaac Carew, Dua Lipa e gjeti menjëherë dashurinë, duke filluar romancë me modelin e njohur Anëar Hadid.

Mirëpo, duket se edhe ish i dashuri i saj Isaac e ka harruar Duan. Së fundmi ai është shfaqur në krah të një tjetre femre.

Isaac ka publikuar një foto në Instagram, ku pranë tij tani është modelja dhe aktorja nga Britania e Madhe, Florence Korsky.

Kujtomë se ajo ka punuar nga marka të shumta ndërkombëtare, përfshirë Burberry, Dolce dhe Gabbana dhe Christian Dior.