Dita e dasmës dhe martesa në kompleksin e tyre nuk janë një gjë e thjeshtë.

Përveç emocioneve dhe organizimit, nuset ndryshojnë nga njëra tjtera; nëse disa i mbërthen stresi , të tjera i nënshtrohen lumturisë dhe ndjenjës së papërshkrueshme të gëzimit.

Më poshtë do të gjeni se tek cila kategori nusesh bëni pjesë, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit.

UJORI – Nusja që do vetëm të festojë
PESHQIT – Nusja që urren të qenurit nuse
DASHI – Nusja që i dhuron buzëqeshje të gjithëve
DEMI – Nusja më e qetë që ju kanë zënë sytë
BINJAKËT – Nusja e pavendosur
GAFORRJA – Nusja tejet emocionale
LUANI – Nusja që ka zgjedhur me kohë destinacionin e ëndrrave për ditën e madhe
VIRGJËRESHA – Nusja e organizuar me përpikmëri
PESHORJA – Nusja që kujdeset që asnjë dasmor të mos mërzitet
AKREPI – Nusja që pret me padurim të mbarojë ceremonia
SHIGJETARI – Nusja që ëndërron idealen
BRICJAPI – Nusja që i dedikohet më shumë familjes.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook