Këngëtarja e njohur, Bleona Qerreti së fundmi po njeh shumë suksese në tregun ndërkombëtar, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve duke publikuar një foto.

Bleona shfaqet brenda një pishine e zhveshur dhe pa make-up. Krahas fotos këngëtarja ka uruar “Shën Valentinin”.

Kujtojmë se nuk është hera e parë që Bleona publikon të tilla foto. Ajo e ka shprehur shpesh dëshirën për të qenë e vërtetë para syve të fansave të saj dhe për të transmetuar mesazhe pozitive, prandaj fotot e saj gjithmonë shkaktojnë zhurmë.