Moti na sjell ndryshime pozitive në ditët në vijim.

Nëse deri më tani jemi mësuar me një mot të ftohtë dhe me temperatura që u ulën ndjeshëm, gjërat duket se do të ndryshojnë këtë të diel.

Moti do të na surprizojë me temperatura disi më të larta dhe kohë më të pastër e të kthjellët.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook