Moderatorja shqiptare Liberta Spahiu, është një nga personazhet  më të përfolura për jetën e saj sentimentale.

Kjo sidomos pas thashethemeve për një lidhje të mundshme me kantautorin Flori Mumajesi.

Megjithatë, gjërat duket se nuk janë duke shkuar aq mirë në jetën e saj personale, pasi Liberta i ka çuditur me deklaratën thumbuese gjatë një postimi në ‘Instagram’.

‘Qaj, qaj djalë i mirë. Plot me zemër dhe dëshirë. Unë jam dashnorja jote.”, shkruan Liberta.

Me sa duket ajo ka dashur të japi një mesazh kundrejt një personi që ende po mendon. Të jetë vallë një mesazh ky për Florin?

Rezultate imazhesh për moderatorja shqiptare liberta tregon format

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook