E ftuar në një emision, këngëtarja shqiptare Anxhela Peristeri ka bërë një deklaratë tepër të bujshme.

Gjatë intervistës Anxhela u pyet edhe për jetën private, të cilën ajo po e mban larg syrit të publikut.

“Kemi dëgjuar që korçarët vdesin t’i marrin gratë e virgjëra, është e vërtetë kjo?”, e pyeti Rozana Radi Anxhelën e cila u përgjigj që kjo nuk është e vërtet.

“Ti do shkosh në altar e virgjër ë?”, vazhdoi ta pyeste Rozana dhe këtu Anxhela bëri deklaratën e fortë.

“Unë për veten time mund të jem e vetmja që do shkoj në altar e virgjër”, u shpreh Anxhela.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook