Është një nga këngëtarët më komentuar të showbizit shqiptar, pas të cilit vajzat “lënë kokën”.

Shpeshherë me fotot dhe videot ku tregon trupin e palestruar ka tërhequr mjaft vëmendjen e fansave.

Por kush e mendonte se Alban Ramosaj është i virgjër? Kështu ka deklaruar sot këngëtari në një intervistë për “Thumb”.

Ramosaj i pyetur se për cilën vajzë dedikohen këngët që bën, ka ardhur me një përgjigje që nuk pritej.

“Jam i virgjër o burrë”, u shpreh këngëtari, deklaratë e cila me siguri do t’i habisë të gjithë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook