Shenja e zodiakut mund të përcaktojë gjithë personalitetin tuaj.

Ndaj nëse njëra nga gjërat që po kërkoni në një lidhje është të jeni një çift i qëndrueshëm dhe besnik, këto janë 5 shenjat me të cilat do të bënit mirë të dashuroheshit. Besnikëria e tij do t’ju pushtojë plotësisht.

Dashi
Për një Dash, gjetja e partnerit tuaj ideal është çelësi për një jetë të suksesshme kështu që është një shenjë shumë e durueshme dhe besnike. Gjithmonë kërkoni dikë serioz dhe kuptoni ambiciet e punës. Një person që i pëkret ëksaj shenje, nuk do t’iu mashtrojë kurrë.

Peshqit
Peshqit janë shumë kompleksë dhe njohja e tyre 100% është shumë e komplikuar. Megjitahtë, sapo të bien në dashuri, zemra e tyre do të jetë e juaj përgjithmonë. Imagjinata dhe kreativiteti i kësaj shenje i bën ata ëndërrimtarë që besojnë partnerin dhe nuk kërkojnë të mashtrojnë dashurinë e tyre ideale.

Shigjetari
Gazmor, social dhe shumë i dashur.  Një Shigjetar mund të jetë partner ideal për këdo. Ruajtja e nivelit të energjisë së nevojshme për ta pushtuar mund të jetë pak e komplikuar, por kurrë nuk do të mërzitesh. Ata janë një shenjë shumë e pavarur,  por ju kurrë nuk do t’i humbni nëse  dikush tjetër ndërhyn në marrëdhënien tuaj.

Peshorja
Emocionet e kësaj shenje janë gjithmonë shumë të ekuilibruara ndaj nuk duhet ta sforconi.

LEXO EDHE:  Horoskopi javor sipas astrologut Oscar Cainer (31 korrik-6 gusht)

Nëse doni të ‘pushtoni’ një peshore, duhet  të jeni shumë i duruar dhe i pjekur. Jini romantikë dhe dëgjoni.

Demi
Një Dem është mashkulli më përgjegjës në horoskop. Besnikëria e tyre nuk konsiderohet kurrë si diçka e rrezikshme. Dashuria me një Dem mund t’ju marrë kohë, por kur kjo shenjë bie në dashuri,personi tjetër bëhet prioritet.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook