Ka shumë  kohë që  përflitet për një  lidhje  të mundshme madje dhe fejes  mes Albi Nako dhe Alba Hoxhës.

Por një gjë e tillë është mohuar nga dy balerinët, të cilët kanë deklaruar se janë thjesht miq që i lidh profesioni.

Por fotot e hedhura dje në InstaStory tregojnë që dy balerinët po kalojnë pushimet së bashku në të njëjtin vend në Itali.

Dhe kjo nuk le më dyshime për një  lidhje të  mundshme mes çiftit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook