Federata Shqiptare e Futbollit, ka përcaktuar së fundmi datat dhe oraret e ndeshjeve, për javën e 20-të të Superligës.

Duka patur parasysh se në mesjavë do të zhvillohet ndeshjet e kthimit të çerekfinaleve të Kupës, sfidat për javën e 20-t do të luhen në dy ditë, të dielën dhe të hënën.

ava e 20-të e Superiores

18.02.2018, ora 14:00

Laçi- Luftëtari

Kamza- Skënderbeu

Ora 17:00

Flamurtari- Lushnja

Vllaznia- Teuta

19.02.2018, ora 18:00

Partizani- Kukësi

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook