Projektet muzikore dhe ato kinematografike të saj i lenë të gjithë ‘pa mend’. Por këtë herë, ‘pa mend’, Jennifer Lopez ka lënë kalimtarët në rrugë.

Aktorja dhe këngëtarja ka nisur xhirimet e filmit më të ri ‘Marry me’ ku k rolin e protagonistes.

Ajo do të luajë përkrah këngëtarit me famë botërore, Maluma. Ka qenë pikërisht në xhirime, kur Jennifer është fotografuar me robdishan.