Jennifer Lopez është një këngëtare e famshme dhe shumë e dashur për fansat. Ajo jo vetëm ka një zë mjaft të bukur por dhe performanca e saj gjithnjë është unike. Di të kurohet dhe të duket gjithnjë bukur. 

Kësaj rradhe ylli i pop-it është fotografuar me një veshje jo fort të përshtatshme duke nxjerrë në pah mbathjet jashtë pantallonave. Kjo ka bërë që veshja e saj të përflitet nga të gjitha mediat e huaja nëpërmjet fotove të publikuara. 

Nuk dihet nëse është një veshje që Jennifer parapëlqen apo që po përdoret për ndonjë klip të ri muzikor. Këngëtarja nuk ka dashur të prenoncohet për mediat duke lënë të vazhdojnë spekullimet.